K obsahu

Archív
sezóna 2006/2007

Tabulka

Tabulka krajského přeboru zlínského a jihomoravského kraje 2006/2007 po základní části soutěže.

Zápas o 3. místo v KP Zlínského kraje.

11.3.2007 HC Uherský Ostroh - HC Grewis Plumlov 4:7 (1:2, 2:1, 1:4)
Branky: Vavříček (Muzikant), Muzikant (Vavříček), Pekr (Muzikant), Mikeš (Pekr), Mazouch (Hliňák), Mikeš (Pospíšil), Mazouch (Vavříček, Hliňák)
Sestava: Beneš (30. Jurásek) - Koutný, Hanslíček, Tománek, Poledník - Hliňák, Mazouch, Vavříček, Grmela, Pospíšil, Mikeš, Pekr, Muzikant
Komentář k utkání: K poslednímu utkání sezony se odjiždělo ve dvánacti lidech včetně hrajícího trenéra. Začlli jsme s chutí a brzy se dostali do vedení, ale domácí vždy dokázali srovnat. 40 minut jsme se trápili s koncovkou a nebyli schopni dát ani ty největší šance. Vše se změnilo v závěrečné třetině kdy šli domácí poprvé do vedení. Jak bývá zvykem „když nám teče do bot“ přepínáme na vyšší stupeň. Během 2 minut jsme dali 3 branky a do konce utkání kontrolovali dění na ledě.

Play-off - přehled

Utkání Datum Domácí - Hosté Výsledek Na zápasy
5. 1.3.2007 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 6:3 (2:0, 2:1, 2:2) postupuje U. Brod 3:2
4. 27.2.2007 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) 2:2
3. 22.2.2007 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 8:5 (4:1, 3:3, 1:1) 1:2
2. 22.2.2007 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 6:5 (3:0, 1:2, 1:3) po prodloužení 2:0
1. 15.2.2007 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 7:3 (2:1, 3:2, 2:0) 1:0

Play-off

5. 1.3.2007 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 6:3 (2:0, 2:1, 2:2) 3:2
Branky: Mikeš (Hliňák), Hliňák (Pekr), Mazouch
Sestava: Beneš - Vařeka, Kryl, Soldán, Hanslíček, Tománek, Šilhánek - Mazouch, Dufek, Mikeš, Matoška, Muzikant, Hliňák, Dobeš, Pospíšil, Pekr
Komentář k utkání: Po dvou skvěle odehraných domácích zápasech se odjíždělo k rohodujícímu utkání s jasným cílem postoupit do finále. V Brodu bylo ale vše úplně jinak... Domácí vstalii z mrtvých, od začátku kontrolovali dění na ledě a v podstatě nás k ničemu nepustili. Naše role se vyměnily a my nebyli schopni dostat se do zápasu ani v přesilovce 5:3. Soupeř vyhrál zaslouženě, ale o postup jsme se připravili sami a to především v druhém zápase.
Branky: Mikeš (Mazouch), Muzikant (Pospíšil, Pekr), Soldán (Mazouch, Hliňák), Mikeš (Hliňák), Muzikant (Hliňák), Hliňák (Mikeš)
Sestava: Beneš - Vařeka, Kryl, Soldán, Hanslíček, Tománek, Šilhánek - Mazouch, Dufek, Mikeš, Koutný, Muzikant, Hliňák, Dobeš, Pospíšil, Pekr
Komentář k utkání: Od úvodních minut jsme udávali tempo utkání a předváděli atraktivní útočný hokej se spoustou šancí. Opět mohlo být 5:0, ale jak bývá zvykem do kabin se šlo za stavu jen 2:0. Po zbytek zápasu jsme ovládli dění na ledě a trápící se hosty k ničemu nepustili. Za zmínku stojí skvěle hrající Hlína, který po 55-ti nájezdech nedaných, konečně jeden proměnil....
Mužstvo podalo jeden z nejlepších výkonů v sezoně a Brod jasně přehrálo.
Branky: Mazouch (Vařeka, Dobeš), Juřík (Pekr), Juřík (Muzikant, Šilhánek), Mikeš ( Hliňák), Mazouch (Dufek, Dobeš), Hliňák (Mikeš), Dufek (Mazouch, Dobeš)
Sestava: Jurásek - Vařeka, Soldán, Tománek, Hanslíček, Šilhánek, Janeček - Mazouch, Dufek, Mikeš, Juřík, Muzikant, Hliňák, Dobeš, Pospíšil, Pekr
Komentář k utkání: Utkání rozhodla I. třetina ve které jsme konečně protrhli střelecké trápaní a v celku lehce šli do kabin s vedením 4:1. Hosté v úvodu 2. třetiny přidali a během 5-ti minut bylo skóre už jen 4:3. Rozhodující moment utkání jsme zvládli a do konce třetiny opět odskočili na tří brankový rozdíl. Závěrečnou třetinu jsme už jen kontrolovali vývoj utkání a dovedli zápas k vítěznému konci.
Branky: Mazouch (Hanslíček), Dufek (Mazouch), Koutný (Vařeka), Mazouch (Dobeš), Matoška (Muzikant, Šilhánek)
Sestava: Beneš (21. Jurásek) - Vařeka, Soldán, Kryl, Hanslíček, Šilhánek - Mazouch, Dufek, Mikeš, Juřík, Muzikant, Hliňák, Dobeš, Matoška, Koutný
Komentář k utkání: Utkání jsme začli myšlenkami na autobusové video a vypadalo to na ručník. Do druhé třetiny mužstvo nastoupilo kompletně překopáno včetně špatně chytajícího Beneše. Hra se zlepšila, dokázali jsme dát kontaktní branku a v důležitých momentech nás konečně podržel golman. V závěrečné třetině se vše vsadilo na ofenzívu a i s trochou štěstí vyrovnali. V 55. minutě jsme šli Matoškovou brankou zaslouženě do vedení a o chvíli později jel sám Hlína, ale nedal. Domácí v poslední minutě odvolali brankáře a po naší chybě která se vidí snad jen v přípravce v čase 59:57 vyrovnali. V prodloužení jsme ubránili první oslabení, ale druhé rozhodla nechytatelné střela od modré.
Branky: Vařeka (Pekr), Hlińák (Muzikant), Mikeš (Dufek)
Sestava: Beneš - Vařeka, Janeček, Kryl, Hanslíček, Soldán - Pekr, Mazouch, Dufek, Pospíšil, Mikeš, Juřík, Muzikant, Hliňák, Cik
Komentář k utkání: Od úvodních minut jsme byli pod tlakem a jen díky Benymu se šlo do kabin za stavu jen 2:1. Druhou třetinu jsme hru vyrovnali, ale dávat branky je snad neřešitelný problém. Závěrečnou třetinu jsme už nenašli sílu na zvrat a domácí využili slabší chvíle našeho brankáře k jasnému vítězství.

1. 4.3. HC Uherské Hradiště - HC Uherský Brod 6:5 (2:0, 2:2, 2:3) 1:0
3. 25.2.2007 HC Mor. Budějovice - SK Minerva Boskovice 5:4 pp, postupují M. Buděj. 3:0
2. 25.2.2007 SK Minerva Boskovice - HC Mor. Budějovice 3:8 (2:1, 1:2, 0:5) 0:2
- - HC Nedvědice - IHC Břeclav kontumačně celá série 0:3
3. 22.2.2007 HC Uherské Hradiště - Hokej Uherský Ostroh 7:2 postupuje UH. Hradiště 3:0
1. 22.2.2007 HC Nedvědice - IHC Břeclav Nehráno kvůli ledu 0:0
1. 22.2.2007 HC Moravské Budějovice - SK Minerva Boskovice 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) 1:0
2. 18.2.2007 HC Blansko - SK Minerva Boskovice 1:7 postupují Boskovice 0:2
2. 18.2.2007 HC Bulldogs Brno - IHC Břeclav 0:4 postupuje Břeclav 0:2
2. 18.2.2007 TJ Uherský Ostroh - HC Uherské Hradiště 2:3 postupuje Uh. Hradiště 0:2

Zlín

• Uherské Hradiště (1) - Uherský Ostroh (4)
  • Uherský Brod (2) - Plumlov (3)

JM

• Moravské Budějovice (1) - volno (8)
  • Nedvědice (2) - Náměšť nad Oslavou (7)

HC Blansko B - HC Uherský Brod 7:4
SK Minerva Boskovice - HLC Bulldogs Brno 7:1 (2:1, 0:0, 5:0)
IHC Břeclav - HC Mor. Budějovice 2005 4:6

21. kolo

4.2.2007 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 8:3 (1:2, 2:1, 5:0)
Branky: Matoška, Vařeka (Matoška), Koutný (Juřík)
Sestava: Beneš (47. Jurásek) - Vařeka, Kryl, Soldán, Hanslíček, Tománek, Šilhánek - Koutný, Mazouch, Pekr, Mikeš, Muzikant, Matoška, Vavříček, Juřík, Dobeš
Komentář k utkání: V Brodu se mělo hrát pouze na 2 třetiny. Tu závěrečnou jsme totálně propadli... Jak už bývá zvykem začli jsme s chutí, v pohybu, dobře kombinovali, vytvářeli spoustu šancí a domácí výrazně řehrávali. Bohužel nám to není nic platné když tam v poslední době nic nepadne. Kdybychom po první třetině vedli 5:1 nikdo by se nedivil. Druhou třetimu domácí přidali a brzy otočli na 3:2 nahozením z poloviny hřiště. (Beny se červená ještě teď) Dokázali jsme srovnat, ale to bylo z naší strany vše. Závěrečná třetina bylo už pod taktovkou domácích a po další hrubé chybě Benyho se utkáni už jen dohrávalo. Výsledek je krutý, ale trest za spalování těch největších šancí je snad důrazným varování před playoff.
Další výsledky 21. kola
HC Mor. Budějovice 2005 - volno -
HLC Bulldogs Brno - IHC Břeclav 4:2
HC Nedvědice - HC Blansko B 6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
TJ Náměšť Nad Oslavou - SK Minerva Boskovice 2:15 (1:5, 1:5, 0:5)
HC Uherské Hradiště - HOKEJ Uherský Ostroh 6:3

20. kolo

31.1.2007 HC Grewis Plumlov - HC Nedvědice 5:5 (4:1, 1:2, 0:2)
Branky: Dobeš (Pospíšil), Juřík (-), Pospíšil (Koutný), Matoška (Vařeka), Pekr (-)
Sestava: Beneš - Vařeka, Kryl, Soldán, Hanslíček, Janeček, Tománek - Koutný, Mazouch, Matoška - Pekr, Pospíšil, Dobeš - Juřík, Hliňák, Mikeš
Komentář k utkání: Od prvních minut se hrál útočný hokej se spoustou šancí na obou stranách.Úvodní třetinu jsme sice vyhráli o 3 branky, ale dění na ledě tomu neodpovídalo. Během druhé třetiny jsme stěží odolávali výborně kombinujícím a bruslícím hostům, ale i tak se šlo do kabin za stavu 5:3. Ovšem závěrečná třetina byla exibicí soupeře, který nám skoro nepůjčil puk. Celou třetinu jsme si nedokázali nahrát (máme modré dresy) a jen alibisticky odpalovali puky. Nedvědice nás jednoznačně přehrála a jen díky Benymu jsme vyválčili velmi cenný bod.
Další výsledky 20. kola
volno - HOKEJ Uherský Ostroh -
HC Blansko B - HC Uherské Hradiště 4:7
SK Minerva Boskovice- HC Uherský Brod 6:4 (3:0, 0:2, 3:2)
IHC Břeclav - TJ Náměšť Nad Oslavou 11:3
HC Mor. Budějovice 2005 - HLC Bulldogs Brno 4:4

19. kolo

27.1.2007 HC Uherské Hradiště - HC Grewis Plumlov 3:3 (2:0, 0:2, 1:1)
Branky: Ondrejkovič (Drčka), Vavříček (Dufek), Mazouch (Mikeš)
Sestava: Beneš - Vařeka, Kryl, Soldán, Hanslíček, Poledník - Mikeš, Mazouch, Koutný, Vavříček, Dobeš, Dufek, Ondrejkovič, Drčka, Juřík
Komentář k utkání: Zápas v Uh.Hradišti začal jako podle připraveného scénáře domácích. Dvě oslabení 3 na 5 a prohrávali jsme 2 :0. V druhé polovině 1. třetiny jsme se zvedli a začali hrát. Druhá třetina patřila zcela našim barvám. Ve třetí třetině Mazi nejprve zkroutil horní tyčku domácí branky, aby se po několika minutách trefil do sítě. O vedení jsme přišli 4 minuty před koncem utkání, když jsme nedokázali pokrýt domácího hráče najíždějícího z druhé vlny.
Další výsledky 19. kola
HLC Bulldogs Brno - volno -
HC Uherský Brod - IHC Břeclav 1:4
HC Nedvědice - SK Minerva Boskovice 6:4 (1:0, 3:3, 2:1)
TJ Náměšť Nad Oslavou - HC Mor. Budějovice 2005 0:13
HOKEJ Uherský Ostroh - HC Blansko B 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

18. kolo

21.1.2007 HC Grewis Plumlov - Hokej Uherský Ostroh 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
Branky: Vařeka, Matoška, Koutný 2x, Mazouch, Kryl
Sestava: Beneš - Vařeka, Kryl, Tománek, Šilhánek, Soldán, Janeček - Mazouch, Koutný, Matoška, Dufek, Vavříček, Dobeš, Hliňák, Pekr, Mikeš.; Trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Utkání probíhalo podle přepokladů. Čekali jsme, že houževnatý a dobře bruslící soupeř bude klást odpor do té doby, než dostane 3 branky. Ujali jsme se vedení 2:0 a místo dallších branek v síti soupeře jsme inkasovali podle starého pravidla nedáš - dostaneš. Ve druhé třetině jsme vstřelili další 2 branky , ale v oslabení 3:5 soupeř opět skóroval. Na začátku poslední třetiny jsme zase, jako obvykle, zbytečně faulovali a hráli skoro 8 minut v oslabení. Pak jsme zápas dovedli do vítězného konce. Musím vyzvednout nově složenou 1.pětku, ze které se dnes všichni trefili do černého.
Další výsledky 18. kola
volno - HC Blansko B -
SK Minerva Boskovice - HC Uherské Hradiště 2:4
IHC Břeclav - HC Nedvědice 7:5 (3:4, 1:0, 3:1)
HC Mor. Budějovice 2005 - HC Uherský Brod 5:1
HLC Bulldogs Brno - TJ Náměšť nad Oslavou 11:1

17. kolo

10.1.2007 HC Blansko B - HC Grewis Plumlov 3:5 (1:3, 1:0, 1:2)
Branky: Mazouch (Dufek, Soldán), Dobeš (Koutný), Koutný (Šilhánek), Pekr, Šilhánek (Hliňák)
Sestava: Beneš - Vařeka, Soldán, Tománek, Šilhánek - Dobeš, Koutný, Mazouch, Dufek, Pospíšil, Hliňák, Drčka; Trenér: Grmela Ivo
Komentář k utkání: Úvodní třetinu jsme odehráli s velkým přehledem a byly momenty, kdy jsme domácím celé střídání nepůjčili puk. Druhou část jsme začali bez pohybu a ve stoje čekali, co bude hrát soupeř. Tomu se podařilo snížit, ale rozhodlo skoro dvou minutové dobře sehrané oslabení 3:5, které se podařilo ubránit. Závěrečná třetina sice nezačala dobře, kdy domácí vyrovnali, ale posledních 10 minut jsme opět našli cestu k naší hře a dvěma brankami dotáhli utkání do vítězného konce.
Další výsledky 17. kola
TJ Náměšť nad Oslavou - volno -
HC Nedvědice - HC Mor. Budějovice 2005 odloženo
HC Uherské Hradiště - IHC Břeclav 5:3
HOKEJ Uherský Ostroh - SK Minerva Boskovice 2:6 (1:3, 1:1, 0:2)
HLC Bulldogs Brno - HC Uherský Brod 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)

15. kolo

7.1.2007 SK Minerva Boskovice - HC Grewis Plumlov 5:5 (3:3, 2:2, 0:0)
Branky: Dobeš (Mazouch), Koutný (Mazouch), Šilhánek (Pospíšil, Dufek), Koutný (Mazouch), Tománek (Koutný, Dobeš)
Sestava: Beneš - Vařeka, Soldán, Tománek, Šilhánek, Janeček - Koutný, Mazouch, Dobeš - Dufek, Mikeš, Pospíšil - Hliňák, Pekr, Drčka; Trenér: Gremela Ivo
Komentář k utkání: Od prvních minut se hrál rychlý a útočný hokej na obou stranách. S nadšením hrající domácí byli důraznější, agresivnější a celý zápas jsme jen dotahovali jednobrankové manko. Především druhá třetina byla z naší strany herně velmi špatná. V poslední třetině jsme hru zlepšili, ale několik tutových šancí se nepodařilo zakončit a po výborně sehraném dvouminutové oslabení 3:5 jsme vstali z mrtvých a měli možnost rozhodnout. Utkání nakonec skončilo asi spravedlivou remízou. Z našeho pohledu jsme ztatili zbytečně další bod se soupeřem, kterého musíme hokejově přehrát.