K obsahu

Archív
sezóna 2007/2008

Tabulka

Tabulka krajského přeboru zlínského a jihomoravského kraje 2007/2008 po základní části soutěže.

Utkání Datum Domácí - Hosté Výsledek Na zápasy
3. 29.2.2008 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 5 : 6 (1:2, 3:1, 1:2 - 0:1 v prodloužení) 0 : 3
2. 17.2.2008 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 10 : 2 (2:0, 4:0, 4:2) 2 : 0
1. 14.2.2008 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 6 : 1 (0:0, 3:0, 3:1) 1 : 0

Utkání o 3. místo

1.3.2008 Hokej Uherský Ostroh - HC Grewis Plumlov 6 : 4
Branky: Hliňák 3x, Grmela
Sestava: Švach - Hanslíček, Spielmann, Grmela, Vavříček, Mikeš, Jakeš, Hliňák, Zlámal, Řehulka ml.
Komentář k utkání: -

Play-off

20.2.2008 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 5 : 6 (1:2, 3:1, 1:2 - O:1 v prodloužení) 0 : 3
Branky: Müller, Koutný, Hliňák, Mikeš ...
Sestava: Švach (Mendl) - Vařeka, Soldán, Tománek, Šilhánek, Hanslíček, Jakeš - Koutný, Matoška, Pospíšil, Mikeš - Hliňák, Pezda, Lužný „C”; trenér: Dufek
Komentář k utkání: Odehráli jsme jedno z mála lepších utkání, ale na prodloužení série to nestačilo. Dvě třetiny jsme byli herně lepší, ale závěrečnou třetinu jsme hlavně bruslařsky na hosty nestačili. Podařilo se sice 9 sekund před koncem vyrovnat, ale chyba v prodloužení rozhodla o vítězství hostů.
17.2.2008 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 10 : 2 (2:0, 4:0, 4:2) 2 : 0
Branky: Pospíšil (Hliňák, Lužný), Hliňák (Pezda)
Sestava: Švach (Mendl) - Soldán, Tománek, Kryl, Hanslíček - Matoška, Pospíšil, Mikeš - Hliňák, Pezda, Lužný „C” - Jakeš, Šilhánek, Vavříček; trenér: Grmela
14.2.2008 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 6 : 1 (0:0, 3:0, 3:1) 1 : 0
Branky: Hliňák
Sestava: Mendl (Švach) - Vařeka, Soldán, Tománek, Kryl - Matoška, Pospíšil, Mikeš - Hliňák, Pezda, Lužný „C” - Grmela

3. 2.3. HC Břeclav - HC Nedvědice 8 : 2 3 : 0
3. 2.3. HC Moravské Budějovice - HC Spartak Velká Bíteš 8 : 1 (3:1, 2:1, 3:0) 3 : 0
1. 2.3. HC Uherský Brod - HC Uherské Hradiště 5 : 0 kontumačně 1 : 0
2. 28.2. HC Nedvědice - HC Břeclav 0 : 5 (0:2, 0:1, 0:2) 0 : 2
2. 28.2. HC Spartak Velká Bíteš - HC Moravské Budějovice 1 : 5 (1:1, 0:2, 0:2) 0 : 2
1. 24.2. HC Břeclav - HC Nedvědice 5 : 3 (2:0, 2:2, 1:1) 1 : 0
3. 21.2. Hokej Uherský Ostroh - HC Uherské Hradiště 1 : 3 (:, :, :) 0 : 3, U.H. postupuje
3. 19.2. HC Nedvědice - SK Minerva Boskovice 9 : 4 (2:2, 3:1, 4:1) 2 : 1, Nedvědice postupují
2. 17.2. HC Blansko B - HC Spartak Velká Bíteš 2 : 10 (:, :, :) 0 : 2, V.B. postupuje
2. 17.2. SK Minerva Boskovice - HC Nedvědice 1 : 3 (:, :, :) 1 : 1
2. 17.2. TJ Sokol Čechočovice - HC Břeclav 2 : 5 (:, :, :) 0 : 2, Břeclav postupuje
2. 17.2. HLC Bulldogs Brno - HC Moravské Budějovice 1 : 6 (0:2, 1:1, 0:3) 0 : 2, M.B. postupují
2. 16.2. HC Uherské Hradiště - Hokej Uherský Ostroh 3 : 1 (:, :, :) 2 : 0
1. 15.2. HC Spartak Velká Bíteš - HC Blansko B 5 : 4 (0:1; 2:1; 2:2 - 1:0) 1 : 0
1. 15.2. HC Nedvědice - SK Minerva Boskovice 3 : 6 (0:0, 2:0, 1:6) 0 : 1
1. 15.2. HC Břeclav - TJ Sokol Čechočovice 14 : 2 (:, :, :) 1 : 0
1. 15.2. HC Moravské Budějovice - HLC Bulldogs Brno 14 : 2 (2:0, 8:1, 4:1) 1 : 0
1. 14.2. HC Uherské Hradiště - Hokej Uherský Ostroh 7 : 0 (:, :, :) 1 : 0

Nasazení do 1. kola play-off

Zlín

• HC Uherský Brod (1) - HC Grewis Plumlov (4)
  • HC Uherské Hradiště (2) - Hokej Uherský Ostroh (3)

JM

• HC Moravské Budějovice (1) - HLC Bulldogs Brno (8)
  • HC Břeclav (2) - TJ Sokol Čechočovice (7)
  • HC Nedvědice (3) - SK Minerva Boskovice (6)
  • HC Spartak Velká Bíteš (4) - HC Blansko B (5)

Základní část
KP mužů zlínského a jihomoravského kraje 2007/2008

26. kolo

9.2.2008 HC Grewis Plumlov - HC Nedvědice 5 : 7 (1:4, 1:2, 3:1)
Branky: Mazouch (Soldán, Vavříček), Koutný (Vavříček), Muzikant (Hanslíček), Koutný, Hliňák (Vavříček, Vařeka)
Sestava: Látal - Vařeka, Soldán, Hanzlíček, Tománek, Jakeš - Koutný, Mazouch, Muzikant „C”, Hliňák, Šilhánek, Pezda, Kryl, Vavříček, Juřík; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Po debaklu v MB jsme si chtěli napravit reputaci s Nedvědicí, ale celé utkání jen potvrdilo jak daleko máme momentálně k optimální formě.

Další výsledky 26. kola

HLC Bulldogs Brno - HC Uherské Hradiště 0 : 5 (:, :, :)
HC Spartak Velká Bíteš - TJ Sokol Čechočovice 5 : 1 (:, :, :)
HC Břeclav - Hokej Uherský Ostroh 11 : 2 (:, :, :)
HC Blansko B - HC Uherský Brod 4 : 7 (0:3, 2:1, 2:3)

25. kolo

3.2.2008 HC Moravské Budějovice - HC Grewis Plumlov 15 : 2 (6:0, 6:1, 3:1)
Branky: Vavříček (Mikeš), Pospíšil(Mikeš)
Sestava: Látal(30.Mendl) - Jakeš, Kryl, Pezda, Lužný - Hliňák, Muzikant „C”, Juřík, Mikeš, Pospíšil, Vavříček, trenér: Ivo Grmela

Další výsledky 25. kola

SK Minerva Boskovice - HLC Bulldogs Brno 4 : 1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC Uherské Hradiště - HC Spartak Velká Bíteš 4 : 3 (:, :, :)
HC Nedvědice - HC Blansko B 9 : 1 (:, :, :)
HC Uherský Brod - HC Břeclav 2 : 8 ( 0:2, 1:4, 1:2)

Další výsledky 24. kola

HC Břeclav - HC Nedvědice 5 : 1 (:, :, :)
HC Blansko B - HC Moravské Budějovice 3 : 5 (:, :, :)
HLC Bulldogs Brno - Hokej Uherský Ostroh : (:, :, :)
HC Spartak Velká Bíteš - SK Minerva Boskovice 5 : 5 (0:2, 2:0, 3:3)
TJ Sokol Čechočovice - HC Uherské Hradiště 1 : 10 (:, :, :)

23. kolo

23.1.2008 HC Grewis Plumlov - HC Blansko B 1 : 3 (1:2, 0:1, 0:0) předčasně ukončeno
Branky: Juřík (Kvapil)
Sestava: Mendl - Vařeka, Soldán, Šilhánek, Tománek, Jakeš, Kryl - Mazouch, Koutný, Pospíšil, Dufek, Mikeš, Lužný „C”, Kvapil, Hliňák, Juřík; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Včerejším utkáním jsme si definitivně vykopali hrob. Jakmile se nám hra nedaří, tak hlavním viníkem je rozhodčí a ne náš výkon. Smutné je, že především starší hráči, kteří by měli mužstvo táhnout, vidí chyby všude jinde než u sebe. Není lepší zůstat doma než nasírat ostatní...??

Další výsledky 23. kola

HC Uherský Brod - HLC Bulldogs Brno 8 : 2 (5:0, 0:1, 3:1)
HC Moravské Budějovice - HC Břeclav : (:, :, :)
SK Minerva Boskovice - TJ Sokol Čechočovice : (:, :, :)
Hokej Uherský Ostroh - HC Spartak Velká Bíteš 2 : 6 (:, :, :)

22. kolo

18.11.2007 HC Břeclav - HC Grewis Plumlov 8 : 0 (2:0, 3:0, 3:0) předčasně ukončeno
Branky: -
Sestava: Mendl (43. min. Látal) - Soldán, Šilhánek, Kvapil, Jakeš, Kryl - Pekr, Mazouch, Koutný, Pospíšil, Dufek, Mikeš, Lužný „C”, Vavříček, Juřík; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Jednostranně řízené utkání nemohlo dopadnout jinak. Celý zápas v oslabení proti kvalitnímu soupeři se odehrát nedá. Rozhodčí Spath opět potvrdil svoji neschopnost pískat hokejové utkání. Hokej je kontaktní sport, ale to on neví. Divím se, že jsme ho nepřetáhli už doma, ale až v Břeclavi. Ironií je, že střet s naším hráčem posoudil jako inzultaci. Pokud by to byla inzultace tak by ho odnesli rovnou do sanitky. Tím ho zvu na další domácí utkání... Muzikant Petr

Další výsledky 22. kola

HLC Bulldogs Brno - HC Nevědice 2 : 10 (:, :, :)
HC Uherské Hradiště - SK Minerva Boskovice 5 : 2 (:, :, :)
TJ Sokol Čechočovice - Hokej Uherský Ostroh : (:, :, :)
HC Spartak Velká Bíteš - HC Uherský Brod 5 : 6 (2:1, 1:3, 2:2)

Výsledky 21. kola

Hokej Uherský Ostroh - HC Uherské Hradiště 2 : 2 (:, :, :)
HC Moravské Budějovice - HLC Bulldogs Brno 8 : 1 (:, :, :)
HC Uherský Brod - TJ Sokol Čechočovice 13 : 5 (:, :, :)
HC Nedvědice - HC Spartak Velká Bíteš 2 : 0 (:, :, :)
HC Blansko B - HC Břeclav 2 : 5 (:, :, :)

20. kolo

9.1.2008 HLC Bulldogs Brno - HC Grewis Plumlov 4 : 10 (3:2, 0:2, 1:6)
Branky: Vavříček (Pospíšil), Pezda(Vavříček, Pospíšil), Grmela (Pospíšil), Lužný (Pezda,Pospíšil), Pekr (Hliňák), Pospíšil (Soldán), Mazouch (Hliňák), Pospíšil(Hliňák, Grmela), Hliňák (Soldán), Hliňák (Pekr)
Sestava: Látal - Soldán, Šilhánek, Kvapil, Pezda - Pekr, Mazouch, Hliňák, Pospíšil, Lužný „C”, Grmela, Vavříček; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: K utkání se odjíždělo v 11-ti lidech včetně hrajícího trenéra. Utkání se zlomilo v závěrečné třetině, kdy jsme dali všechno na co se chytlo.

Další výsledky 20. kola

SK Minerva Boskovice - Hokej Uherský Ostroh 2 : 6 (:, :, :)
HC Uherské Hradiště - HC Uherský Brod 3 : 2 (2:2, 1:0, 0:1)
TJ Sokol Čechočovice - HC Nedvědice : (:, :, :)
HC Spartak Velká Bíteš - HC Moravské Budějovice : (:, :, :)

19. kolo

5.1.2008 HC Grewis Plumlov - HC Spartak Velká Bíteš 4 : 3 (0:1, 2:2, 2:0)
Branky: Pekr (Pospíšil), Hliňák (Pospíšil), Hliňák (Vařeka), Hliňák (Vařeka)
Sestava: Mendl (Látal) - Vařeka, Soldán, Šilhánek, Tománek, Kryl, Hanzlíček - Pekr, Mazouch, Hliňák, Kvapil, Pospíšil, Lužný „C”, Koutný; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Dlouhé čekání na domácí výhru jsme ukončili s jedním s favoritů soutěže Velkou Bíteší. Ve značně kombinované sestavě (třetí pětka – 4 obránci) se odehrálo doma konečně slušné utkání a herně soupeře přehráli. Utkání rozhodla krásná akce do prázdné, po ose nejlepších hráčů na hřišti Koutný – Vařeka – Hlíňák.

Další výsledky

HC Blansko B - HLC Bulldogs Brno 1 : 5 (0:3, 1:1, 0:1)
HC Uherský Brod - SK Minerva Boskovice 14 : 4 (6:0, 5:2, 3:2)
HC Moravské Budějovice - TJ Sokol Čechočovice 5 : 2 (1:1, 2:0, 2:1)
HC Nedvědice - HC Uherské Hradiště 8 : 2 (:, :, :)

18. kolo

4.1.2008 TJ Sokol Čechočovice - HC Grewis Plumlov 7 : 2 (3:2, 2:0, 2:0)
Branky: Pekr (Mazouch), Mazouch (Juřík)
Sestava: Mendl - Soldán, Tománek, Kryl, Jakeš - Pekr, Mazouch, Juřík, Hliňák, Pospíšil, Vavříček, Lužný, Kvapil, Mička; trenér: Ivo Grmela

Další výsledky 18. kola

HLC Bulldogs Brno - HC Břeclav 2 : 4 (:, :, :)
HC Uherské Hradiště - HC Moravské Budějovice 5 : 8 (0:2, 2:3, 3:3)
HC Nedvědice - SK Minerva Boskovice 3 : 1 (:, :, :)
HC Blansko B - HC Spartak Velká Bíteš 2 : 4 (1:1, 0:1, 1:2)
Hokej Uherský Ostroh - HC Uherský Brod 7 : 2 (0:0, 1:1, 6:1)

17. kolo

23.12.2007 HC Grewis Plumlov - HC Uherské Hradiště 2 : 3 (1:2, 0:1, 1:0)
Branky: Mazouch (Koutny), Mazouch
Sestava: Mendl - Vařeka, Soldán, Šilhánek, Tománek, Pezda, Hanzlíček - Pekr, Mazouch, Hliňák, Muzikant„C”, Dufek, Vavříček, Koutný, Lužný; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Čekání na domácí výhru pokračuje. Máme sice tlak a herní převahu, ale koncovka a důraz při zakončení je mizerná. Polovinu zápasu jsme prospali a drtivý závěr vedl jen ke snížení. Bod jsme si zasloužili, ale realita je jiná.

Další výsledky 17. kola

HC Nedvědice - Hokej Uherský Ostroh 3 : 3 (:, :, :)
HC Moravské Budějovic - SK Minerva Boskovice odloženo (:, :, :)
HC Blansko B - TJ Sokol Čechočovice 6 : 3 (:, :, :)
HC Břeclav - HC Spartak Velká Bíteš 3 : 5 (:, :, :)

16. kolo

20.11.2007 SK Minerva Boskovice - HC Grewis Plumlov 1 : 4 (1:0, 0:2, 0:2)
Branky: Hliňák (Koutný, Soldán), Pospíšil (Mazouch, Koutný), Vařeka (Muzikant), Koutný
Sestava: Mendl - Vařeka, Soldán, Šilhánek, Tománek - Pekr, Mazouch, Hlíňák, Muzikant„C”, Dufek, Pospíšil, Vavříček, Koutný; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Po sérii porážek a debaklů se jelo do Bostnu především pro ztracené sebevědomí. Začali jsme dobře, ale všechny šance skončily u dobře chytajícího brankaře domácích. Přes herní převaho se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí. V úvodu druhé třetiny prolomil naše střelecké trápení Hlína a za minutu Pospa otočil na 2:1. Domácí přitvrdili, hra se vyrovnala a v sérii několika přesilovek mohli srovnat. Naráželi ovšem na pozorně chytajícího Mendyho což byl zásadní zlom v utkání. V závěrečné části vyslal Svaťa jednu „řízenou žabičku” která poslala domácí definitivně do kolen. Závěr byl z naší strany exibice a zaslouženě jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Mužstvo šlapalo jako celek a konečně nalezlo ztracenou tvář. Tedy doufám …

Další výsledky 16. kola

HC Moravské Budějovice - Hokej Uherský Ostroh 5 : 1 (1:1, 1:0, 3:0)
HC Uherské Hradiště - HC Blansko B 5 : 3 (:, :, :)
TJ Sokol Čechočovice - HC Břeclav 1 : 6 (0:3, 0:2, 1:1)
HC Nedvědice - HC Uherský Brod odloženo (:, :, :)

15. kolo

15.12.2007 HC Grewis Plumlov - Hokej Uherský Ostroh 1 : 7 (1:2, 0:2, 0:3)
Branky: Mička (Dufek)
Sestava: Mendl (25 - 50 Látal) - Vařeka, Kvapil, Koutný, Tománek - Pekr, Mazouch, Juřík - Hlíňák, Muzikant„C”, Lužný - Dufek, Pospíšil, Mička; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Herní krize pokračuje i po dalším domácím utkání. Není co dodat, jsme v totálních sračkách...

Další výsledky 15. kola

HLC Bulldogs Brno - HC Spartak Velká Bíteš 4 : 7 (:, :, :)
HC Břeclav - HC Uherské Hradiště 4 : 2 (:, :, :)
HC Blansko - SK Minerva Boskovice 4 : 4 (:, :, :)
HC Moravské Budějovice - HC Uherský Brod 6 : 1 (2:0, 1:1, 3:0)

14. kolo

8.12.2007 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 5 : 0 (2:0, 1:0, 2:0)
Branky:
Sestava: Mendl - Šilhánek, Kryl, Pezda - Mazouch, Muzikant „C”, Koutný, Dufek, Vavříček, Hliňák, Pezda, Juřík, Lužný; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Do Brodu se jelo opět nekompletní, ale s cílem konečně bodovat. Úvodní třetinu jsme domácí přehrávali, ale dát branku je momentálně neřešitelný problém. Do šaten se ovšem šlo za stavu 2:0 pro domácí... Utkání jsme mohli otočit při 90 sekundové přesilovce 5:3. Místo kontaktní branky jsme se ale ztrapnili a pohřbili veškeré naděje na dobrý výsledek.

Další výsledky 14. kola

Hokej Uherský Ostroh - HC Blansko 4 : 0 (:, :, :)
SK Minerva Boskovice - HC Břeclav 2 : 5 (1:1, 1:3, 0:1)
TJ Sokol Čechočovice - HLC Bulldogs Brno 5 : 3 (:, :, :)
HC Nedvědice - HC Moravské Budějovice 8 : 6 (:, :, :)

13. kolo

6.12.2007 HC Nedvědice - HC Grewis Plumlov 10 : 2 (3:0, 4:1, 3:1)
Branky: Mazouch (Pezda), Hliňák (Šilhánek)
Sestava: Mendl - Soldán, Tománek, Šilhánek, Kryl - Mazouch, Pospíšil, Muzikant „C”, Hliňák, Pezda, Lužný
Komentář k utkání: K utkání se odjíždělo bez sedmi hráčů základní sestavy a propadli jsme ve všech herních činnostech.

Další výsledky 13. kola

TJ Sokol Čechočovice - HC Spartak Velká Bíteš 0 : 11 (:, :, :)
HC Uherské Hradiště - HLC Bulldogs Brno 8 : 2 (:, :, :)
Hokej Uherský Ostroh - HC Břeclav 4 : 10 (0:4, 0:4, 4:2)
HC Uherský Brod - HC Blansko 5 : 5 (2:1, 1:2, 2:2)

12. kolo

1.12.2007 HC Grewis Plumlov - HC Moravské Budějovice 0 : 4 (0:0, 0:2, 0:2)
Branky: -
Sestava: Mendl - Vařeka, Soldán, Tománek, Koutný, Pekr, Mazouch, Dufek, Pospíšil, Muzikant „C”, Hliňák, Mička, Juřík, Lužný; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Utkání s lídrem soutěže jsme 40 minut drželi krok a hráli vyrovnanou partii. Závěrečnou třetinu došel benzín a třetí branka definitivně ukončila myšlenku na lepší výsledek. Utkání rozhodly dvě nevyužité přesilovky 5:3, které s tak kvalitním soupeřem musíme využít.