K obsahu

Archív
sezóna 2008/2009

Tabulka

Tabulka krajského přeboru zlínského a jihomoravského kraje 2007/2008 po základní části soutěže.

Tabulka po posledním 22. kole základní části soutěže.

Utkání o 3. místo

22.2.2009 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 5 : 1 (2:0, 2:1, 1:0)
Branky: Grmela
Sestava: -
Komentář k utkání: -

Play-off
přehled utkání Plumlova

Utkání Datum Domácí - Hosté Výsledek Na zápasy
2. 15.2.2009 HC Grewis Plumlov - HC Uherské Hradiště 3 : 12 (1:3, 0:5, 2:4) 0 : 2
1. 12.2.2009 HC Uherské Hradiště - HC Grewis Plumlov 4 : 2 ( 0:0, 1:0, 3:2 ) 1 : 0

Play-off

15.2.2009 HC Grewis Plumlov - HC Uherské Hradiště 3 : 12 (1:3, 0:5, 2:4) 0 : 2
Branky: Hanslíček, Mazouch, Dobeš
Sestava: Plánička - Soldán, Kryl, Vařeka, Hanslíček, Tománek, Šilhánek - Mazouch, Koutný, Pekr, Hliňák, Mikeš, Janeček, Ondrejkovič, Pezda, Dobeš; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Play-of byla poslední možnost jan zachránit naše špatné výsledky ze základní části. Realita je ovšem jiná. Mužstvo si svým výkonem vykopalo hrob a může příští sezonu hrát leda tak “noční ligu”.
12.2.2009 HC Uherské Hradiště - HC Grewis Plumlov 4 : 2 ( 0:0, 1:0, 3:2) 1 : 0
Branky: Mazouch (Koutný), Janeček (Mikeš)
Sestava: Plánička - Soldán, Kryl, Vařeka, Hanslíček, Tománek - Mazouch, Koutný, Pekr, Hliňák, Mikeš, Janeček, Ondrejkovič, Pezda; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Od úvodního buly se hrál opatrný hokej s minimem šancí a čekáním na chybu soupeře. V závěrečné třetině jsme se dostali do vedení 2:1, ale během 90 sekund o něj lacino přišli. To byl asi rozhodující moment jinak vyrovnaného utkání. Závěr byl už v režii hlavního rozhodčího, ale to co předvedl patří do divadla a ne na hokej.

Play-off - další ukání

3. 3.3. HC Gordic Moravské Budějovice - HCM Slovan Rosice 12 : 3 (3:1, 6:0, 3:2) 3 : 0
2. 28.2. HCM Slovan Rosice - HC Gordic Moravské Budějovice 1 : 4 (:, :, :) 0 : 2
2. - Hokej Uherský Ostroh - HC Uherské Hradiště 2 : 3 (:, :, :) po prodloužení 0 : 2, U.H. vítěz Z.K.
1. - HC Uherské Hradiště - Hokej Uherský Ostroh 4 : 3 (:, :, :) 1 : 0
4. 20.2. HCM Slovan Rosice - HC Spartak Velká Bíteš 3 : 0 (:, :, :) 3 : 1
3. - HC Spartak Velká Bíteš - HCM Slovan Rosice 2 : 3 (0:0, 2:1, 0:1) po nájezdech 1 : 2
3. - HC Moravské Budějovice 2005 - HC Blansko 6 : 3 (:, :, :) 3 : 0
2. 15.2. HC Blansko - HC Moravské Budějovice 2005 1 : 5 (1:3, 0:2, 0:0) 0 : 2
1. 13.2. HC Moravské Budějovice 2005 - HC Blansko 5 : 2 (1:1, 2:1, 2:0) 1 : 0
2. 15.2. HCM Slovan Rosice - HC Spartak Velká Bíteš 1 : 4 (0:1,1:1,0:2) 1 : 1
1. 13.2. HC Spartak Velká Bíteš - HCM Slovan Rosice 3 : 8 (1:1,0:3,2:4) 0 : 1
2. 15.2. Hokej Uherský Ostroh - HC Uherský Brod 3 : 2 2 : 0, postupuje Uh. Ostroh
1. 12.2. HC Uherský Brod - Hokej Uherský Ostroh 1 : 2 (0:0, 1:1, 0:1) 0 : 1
3. - HC Blansko - HC Nedvědice kontumačně 2 : 1, postupuje Blansko
2. - HC Nedvědice - HC Blansko 0 : 2 (:, :, :) 1 : 1
1. - HC Blansko - HC Nedvědice 1 : 2 (:, :, :) 0 : 1
2. - SK Minerva Boskovice - HCM Slovan Rosice 3 : 6 (0:3, 2:0, 1:3) 0 : 2, postupují Rosice
1. - HCM Slovan Rosice - SK Minerva Boskovice 8 : 1 (3:1, 5:0, 0:0) 1 : 0

Předkolo Play-off

HOKEJ Uh. Ostroh - HK Kroměříž 6 : 3 (3:0, 0:1, 3:2) stav série 2:0
HK Kroměříž - HOKEJ Uh. Ostroh 1 : 2 (0:0, 0:1 ,1:1) stav série 0:1

Postupuje Hokej Uherský Ostroh, který se utká v semifinule Z.K. z HC Uherský Brod.

Základní část
KP mužů zlínského a jihomoravského kraje 2008/2009

22. kolo

1.2.2009 SK Minerva Boskovice - HC Grewis Plumlov 6 : 6 (3:1, 1:1, 2:4)
Branky: Hliňák (Mazouch), Mazouch (Soldán), Dobeš (Janeček), Mazouch (Soldán), Mazouch (Pezda), Mikeš (Janeček)
Sestava: Plánička - Vařeka, Soldán, Kryl, Tománek - Pezda, Mazouch, Dobeš, Pekr „C”, Hliňák, Pospíšil, Janeček, Ondrejkovič; trenér: Ivo Grmela

Další výsledky 22. kola

HCM Rosice volno
HK Kroměříž - HC Spartak Velká Bíteš 3 : 3 (:, :, :)
HOKEJ Uherský Ostroh - HC Uherský Brod 3 : 3 (:, :, :)
HC Uherské Hradiště - HC Nedvědice 5 : 1 (:, :, :)
HC M. Budějovice 2005 - HC Blansko 6 : 4 (3:1, 1:1, 2:2)

21. kolo

24.1.2009 HC Grewis Plumlov - HK Kroměříž 4 : 4 (2:2, 0:1, 2:1)
Branky: Hliňák (Kučera, Muzikant), Kučera (Muzikant), Mazouch (Koutný), Hliňák (Vařeka, Dufek)
Sestava: Plánička - Vařeka, Dufek, Soldán, Kryl, Šilhánek, Pezda - Mazouch, Koutný, Dobeš, Muzikant „C”, Hliňák, Pospíšil, Janeček, Kučera, Ondrejkovič; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Od prvních minut jsme hosty nepouštěli z vlastní třetiny a vytvářeli si pohlednou kombinací jednu šanci za druhou. Hosté vytěžli z minima maximum a do kabin se šlo místo 6:2 za stavu 2:2. Druhá třetina byla opakem první. Hosté přidali v bruslení, nedali nám prostor ke kombinaci a naše hra bylá rázem v troskách. V úvodu závěrečné třetiny jsme po zbytečné chybě inkasovali na rozdíl dvou branek. Poté se hra přestěhovala na polovinu soupeře, ale do 55 min. jsme naráželi na dobře chytajícího brankaře. S notnou dávkou štěstí, ale zaslouženě Mazi snížil a v power play Vařa střelou „pod ledem” vyrovnal.

Další výsledky 21. kola

HC Spartak Velká Bíteš volno
HC Blansko - SK Minerva Boskovice 7 : 1 (4:1, 1:0, 2:0)
HCM Rosice - HOKEJ Uherský Ostroh 7 : 3 (:, :, :)
HC Uherský Brod - HC Uherské Hradiště 2 : 4 (:, :, :)
HC Nedvědice - HC M. Budějovice 2005 3 : 3 (:, :, :)

20. kolo

22.1.2009 HC Grewis Plumlov - HC Blansko 1 : 1 (1:1, 0:0, 0:0)
Branky: Mazouch
Sestava: Plánička - Soldán, Kryl, Vařeka, Hanslíček, Šilhánek, Pezda - Mazouch, Koutný, Dobeš, Pekr, Muzikant „C”, Dufek, Kučera, Ondrejkovič, Janeček; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Utkání dominovaly pozorné obrany a jistě chytající golmani na obou stranách. Museli jsme sáhnout hodně hluboko, abychom s dobře bruslícími hosty drželi krok. Ve hře nás držel především skvěle chytající Pláňa, díky němu má bod cenu dvou.

Další výsledky 20. kola

HK Kroměříž volno
HOKEJ Uherský Ostroh - HC Spartak Velká Bíteš 1 : 6 (:, :, :)
HC Uherské Hradiště - HCM Rosice 4 : 4 (:, :, :)
HC M. Budějovice 2005 - HC Uherský Brod 8 : 4 (:, :, :)
SK Minerva Boskovice - HC Nedvědice 3 : 8 (1:3, 1:0, 1:5)

19. kolo

18.1.2009 HC Nedvědice - HC Grewis Plumlov 3 : 6 (2:1, 0:1, 1:4)
Branky: Mikeš (Koutný), Mazouch (Kryl), Pezda (Pospíšil), Tománek (Mikeš), Koutný (Mazouch), Mazouch (Jakeš)
Sestava: Plánička (Švach) - Soldán, Kryl, Tománek, Hanslíček - Pezda, Mazouch, Koutný, Dobeš, Pospíšil, Mikeš Jakeš, Látal; trenér: Ivo Grmela

Další výsledky 19. kola

HOKEJ Uherský Ostroh volno
HC Blansko - HK Kroměříž 6 : 2 (:, :, :)
HC Uherský Brod - SK Minerva Boskovice 9 : 5 (:, :, :)
HCM Slovan Rosice - HC M. Budějovice 2005 7 : 4 (:, :, :)
HC Spartak Velká Bíteš - HC Uherské Hradiště 4 : 2 (:, :, :)

18. kolo

10.1.2009 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 2 : 8 (0:1, 1:3, 1:4)
Branky: Vařeka (Koutný), Koutný (Pekr)
Sestava: Švach (Plánička) - Soldán, Kryl, Vařeka, Hanslíček Šilhánek, Tománek - Pezda, Mazouch, Koutný, Dobeš, Pekr „C”, Pospíšil, Mikeš, Janeček; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Hosté z nás udělali statisty a s chutí si zatrénovali. S přístupem jaký jsme předvedli nemá smysl dál pokračovat.

Další výsledky 18. kola

HC Uherské Hradiště volno
HK Kroměříž - HOKEJ Uherský Ostroh : (:, :, :)
HC M. Budějovice 2005 - HC Spartak Velká Bíteš 4 : 1 (:, :, :)
SK Minerva Boskovice - HCM Rosice 4 : 7 (2:1, 0:4, 2:2)
HC Blansko - HC Nedvědice 1 : 1 (:, :, :)

17. kolo

8.1.2009 HCM Slovan Rosice - HC Grewis Plumlov 4 : 2 (2:1, 1:1, 1:0)
Branky: Janeček, Pekr (Pezda)
Sestava: Švach - Soldán, Kryl, Šilhánek, Tománek - Pezda, Mazouch, Koutný, Dobeš, Pekr „C”, Pospíšil, Janeček, Šubčík, Müller; trenér: Ivo Grmela

Další výsledky 17. kola

HC Moravské Budějovice 2005 volno
HC Nedvědice - HK Kroměříž 7 : 2 (:, :, :)
HC Uherský Brod - HC Blansko 0 : 1 (:, :, :)
HC Spartak Velká Bíteš - SK Minerva Boskovice 2 : 3 (0:1, 1:2, 1:0)
HOKEJ Uherský Ostroh - HC Uherské Hradiště 3 : 4 (:, :, :)

16. kolo

3.1.2009 HC Grewis Plumlov - HC Spartak Velká Bíteš 4 : 7 (3:0, 1:3, 0:4)
Branky: Pezda (Vařeka), Mikeš (Dufek), Janeček (Dobeš, Dufek), Dobeš (Pezda)
Sestava: Švach (Plánička) - Soldán, Kryl, Vařeka, Hanslíček, Šilhánek, Tománek - Pezda, Mazouch, Dobeš, Pekr „C”, Janeček, Dufek, Mikeš, Hliňák, Pospíšil; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: V úvodní třetině hráli hokej především hosté, ale my dávali branky. Z 5-ti střel svítilo po odchodu do šaten 3:0. Bohužel prvních 10 minut druhé části jsme nevyjeli z vlastní třetiny a rázem bylo srovnáno. Se štěstím se ještě podařilo dát čtvrtou branku, ale jak se později ukázalo bylo to vše. Začátkem závěrečné části po první hrubce bylo srovnáno a když už to vypadalo na plichtu, tak 5 minut před koncem, po další nepochopitelné chybě, bylo 4:5. V závěru jsme hru totálně otevřeli s cílem srovnat, ale do prázdné branky přišly další branky.

Další výsledky 16. kola

SK Minerva Boskovice volno
HC Moravské Budějovice 2005 - Hokej Uherský Ostroh 8 : 2 (:, :, :)
HC Blansko - HCM Rosice 0 : 5 (0:2, 0:2, 0:1)
HK Kroměříž - HC Uherské Hradiště 3 : 12 (:, :, :)
HC Nedvědice - HC Uherský Brod 1 : 2 (0:1, 0:1, 1:0)

Další výsledky 15. kola

HC Grewis Plumlov volno
HC Uherský Brod - HK Kroměříž 5 : 1 (1:0, 2:0, 2:1)
HCM Rosice - HC Nedvědice 1 : 11 (0:3, 0:2, 1:5)
HC Uherské Hradiště - HC Moravské Budějovice 2 : 7 (2:1, 2:0, )
HC Spartak Velká Bíteš - HC Blansko 2 : 1 (1:0, 0:1, 1:0)
Hokej Uherský Ostroh - SK Minerva Boskovice 1 : 6 (:, :, :)

14. kolo

18.12.2008 HC Grewis Plumlov - Hokej Uherský Ostroh 8 : 4 (3:3, 4:0, 1:1)
Branky: Dobeš (Mazouch), Mikeš (Soldán), Hliňák (Muzikant), Janeček (Pezda), Janeček (Vařeka), Janeček (Hliňák, Vařeka), Soldán (Hliňák, Muzikant), Mikeš (Tománek)
Sestava: Plánička - Vařeka, Soldán, Kryl, Hanslíček, Tománek, Pezda - Dufek, Mazouch, Dobeš, Pekr, Muzikant „C”, Hliňák, Pospíšil, Mikeš, Janeček; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Hosté přijeli jen se dvěmi lajnami a v úvodu šli rychle do vedení 2:0. Během 12 minut jsme otočili na 3:2 a pak už bylo na ledě jen jedno mužstvo.
Nakonec byla k vidění slušná přestřelka. Potěšila především předvedená hra hlavně do předu.

Další výsledky 14. kola

HC Blansko volno
HK Kroměříž - HC Moravské Budějovice 2005 2 : 8 (0:2, 1:2, 1:4)
HC Uherský Brod - HCM Rosice 4 : 5 (2:3, 0:0, 2:2)
SK Minerva Boskovice - HC Uherské Hradiště 4 : 2 (2:1, 2:0, 0:1)
HC Nedvědice - HC Spartak Velká Bíteš : (:, :, :)

13. kolo

13.12.2008 HC Uherské Hradiště - HC Grewis Plumlov 5 : 2 (2:0, 0:2, 3:0)
Branky: Dobeš (Hanslíček), Muzikant (Vařeka
Sestava: Plánička - Vařeka, Šilhánek, Hanslíček, Tománek - Pezda, Dobeš, Pekr, Muzikant „C”, Mikeš, Janeček, Pospíšil; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Úvodní třetinu jsme toho moc nepředvedli a jen díky skvěle chytajícímu Pláňovi svítilo jen 2:0. Druhá část nabídla dokonalý obrat, kdy se hrálo jen na polovině domácích. Bohužel z hromady šancí dáme jen dvě branky a to v závěru kdy došel benzín chybělo.

Další výsledky 13. kola

HC Nedvědice volno
HCM Rosice - HK Kroměříž 6 : 3 (:, :, :)
HC Spartak Velká Bíteš - HC Uherský Brod 3 : 3 (:, :, :)
HOKEJ Uherský Ostroh - HC Blansko 2 : 3 (0:2, 2:0, 0:1)
HC Moravské Budějovice 2005 - SK Minerva Boskovice 12 : 1 (:, :, :)

12. kolo

7.11.2008 HC Grewis Plumlov - HC Moravské Budějovice 4 : 6 (3:3, 0:2, 1:1)
Branky: Janeček (Pospíšil), Dobeš (Muzikant), Janeček, Pospíšil (Kryl)
Sestava: Švach (Plánička) - Soldán, Kryl, Šilhánek, Tománek, Hanslíček - Pezda, Mazouch, Dobeš, Muzikant „C”, Hliňák, Pospíšil, Janeček, Mikeš; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Proti lídru tabulky jsme podali velmi dobrý a konečně i bojovný výkon na hranici našich možností, který ovšem na kvalitu soupeře nestačil. Pokud bude mužstvo stejným způsobem přistupovat i k ostatním utkáním dostane se v tabulce tam kam opravdu patří a to do první poloviny.

Další výsledky 12. kola

HC Uherský Brod volno
HC Nedvědice - Hokej Uherský Ostroh 5 : 3 (:, :, :)
HK Kroměříž - SK Minerva Boskovice 5 : 6 (:, :, :)
HC Blansko - HC Uherské Hradiště 3 : 1 p.p. (:, :, :)
HCM Rosice - HC Spartak Velká Bíteš 0 : 1 p.p. (:, :, :)

11. kolo

4.12.2008 HC Grewis Plumlov - SK Minerva Boskovice 5 : 5 (2:3, 2:1, 1:1)
Branky: Mikeš (Dufek), Mikeš (Kryl), Mazouch (Hliňák), Hliňák, Mazouch (Kryl)
Sestava: Švach - Vařeka, Soldán, Kryl, Hanslíček, Tománek, Jakeš - Hliňák, Mazouch, Koutný - Dufek, Janeček, Mikeš - Dobeš, Pospíšil, Pezda; trenér: Ivo Grmela
Komentář k utkání: Od začátku byl jasný cíl vyhrát a odpoutat se z chvostu tabulky. Význam utkání ovšem lépe pochopili hosté a jen díky Švachovi se šlo do kabin jen za stavu 2:3.
Kdo si myslel, že zabereme a začneme hrát náš hokej asi se divil co bylo k vidění. O hokeji se nedá mluvit. Holomajzna nejvyšší kvality a to z obou stran. Především zkušení hráči kteří by měli mužstvo táhnout se herně trápí a vidí chyby všude jinde než u sebe. Jediní kteří vyčnívali nad ostatní byli Švach, Kryl a Mikeš.
Obě mužstva jen potvrdila oprávněnost postavení v tabulce. Takhle se derby nehraje…

Další výsledky 11. kola

HC Spartak Velká Bíteš - HK Kroměříž 8 : 1 (:, :, :)
HC Uherský Brod - HOKEJ Uherský Ostroh 4 : 2 (:, :, :)
HC Nedvědice - HC Uherské Hradiště 7 : 1 (:, :, :)
HC Blansko - HC M. Budějovice 2005 0 : 7 (0:2, 0:2, 0:3)

10. kolo

30.11.2008 HK Kroměříž - HC Grewis Plumlov 11 : 2 (5:0, 2:1, 4:1)
Branky: Koutný (Mazouch), Ondrejkovič
Sestava:Látal - Soldán, Kryl, Hanslíček, Novák, Šubčík, Jakeš - Koutný, Mazouch, Dobeš, Pekr, Janeček (od 20 minuty), Mikeš, Hliňák, Muzikant „C”, Ondrejkovič; trenér: Ivo Grmela