K obsahu

Archív
sezóna 2011/2012

Tabulka

Tabulka krajského přeboru zlínského a jihomoravského kraje 2011/2012 po základní části soutěže.

Výsledky

Play-off
přehled utkání Plumlova

Utkání Datum Domácí - Hosté Výsledek Na zápasy
3. 28.2.2012 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 4 : 6 (0:2, 2:0, 2:4) 1 : 2
2. 25.2.2011 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 3 : 0 (0:0, 1:0, 2:0) 1 : 1
1. 23.2.2012 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 4 : 3 tr. (1:0, 2:1, 0:2) 1 : 0

Play-off

28.2.2012 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 4 : 6 (0:2, 2:0, 2:4)
Branky: 34.Pezda Miroslav(Kučera),38.Berčák(Pezda Samuel),44.Mazouch(Řehulka), 57.Berčák(Mikeš)
Sestava: Hruban(Švach) - Soldán,Pezda samuel,Kryl,Bauer,Dvořák,Plzák,Janeček - Mazouch,Pekr,Řehulka,Mikeš,Koutný,Berčák,Kučera,Skácel Roman,Pezda Miroslav
Komentář: Od úvodního buly se na nic nečekalo a obě mužstva se vrhla do útoku s jediným cílem, strhnout vedení na svou stranu. To se povedlo hostům a za nedlouho dokonce zvýšili na 2:0. Tímto vývojem jsme byli dost zaskočeni, jelikož obraz hry neodpovídal výsledku. Podobně jak v předešlých utkání jsme naráželi na skvěle chytajícího brankáře hostů, který s přehledem likvidoval jednu šanci za druhou. Pokud se nám ho konečně podařilo překonat, měl i správně postavené tyče... Do druhé třetiny jsme hru zpřesnili a především zvýšili důraz v osobních soubojích, na což hosté reagovali teatrálními pády a neustálým "brekotem" u rozhodčích. Odměna přišla v podobě vyrovnání a byla jen otázka času, kdy půjdeme do vedení. I přes nespočet šancí se nám to nepodařilo a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2. V úvodu závěrečné třetiny po zbytečné chybě šli hosté znovu do vedení, které jsme ale dokázali brzy smazat. Zlom nastal v 56 minutě, kdy Brod zvýšil na rozdíl dvou branek, na které jsme vykřesali naději kontaktní brankou velmi dobře hrajícího Berču. V následné powerplay bylo několik možností vyrovnat, ale střela do prázdné branky nám definitivně ukončila sezonu.
25.2.2012 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 3 : 0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky:
Sestava: Musil(Hruban)-Soldán,Pezda S,Plzák,Tomiga,Finkes,Bauer,Kryl,Dvořák-Pekr,Mazouch,Řehulka,Mikeš,Stráněl,B erčák,Skácel R,Pezda M,Kučera
Komentář: K druhému utkání jsme odjížděli do Brodu s cílem ukončit tuto sérii již v tomto zápase. Utkání bylo dvě třetiny oboustranně vyrovnané, hrané v rychlém tempu se spoustou osobních soubojů, kdy na obou stranách dominovali skvěle chytající brankaři. Ve třetí třetině byla klíčovým momentem naše přesilová hra, při které jsme po chybě ve středním pásmu inkasovali branku na 2:0. Domácí nám v závěru přidali ještě jeden gól a závěr utkání kontrolovali. Vypracovali jsme si několik brankových příležitostí, které jsme neproměnili a to je v takových zápasech klíčové!! O postupu se rozhodne v úterý doma.
23.2.2012 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 4 : 3 tr. (1:0, 2:1, 0:2)
Branky: Kučera (), Finkes (), Berčák (Stráněl), nájezd Berčák
Sestava:
Komentář: K úvodnímu kolu playoff přijel Uherský Brod, který jsme dokázali v obou utkání základní části porazit. Do utkání jsme vlétli aktivně a od začátku hosty zatlačili do vlastního obraného pásma. Ze spousty "tutovek" se ujala jen jedna a do kabin se šlo za nejtěsnějšího vedení 1:0. Ve druhé třetině se obraz hry neměnil, hosty držel ve hře především skvěle chytající golman a naše nemohoucnost v zakončení. Do konce třetiny se nám přece jen podařilo vypracovat dvou brankový náskok a vše nasvědčovalo tomu, že se hosté již do utkání nevrátí. Závěrečnou desetiminutovku jsme ale nezvládli. Začalo to skratem při přečíslení 4:1, kdy jsme ani nevystřelili a následně individuálními chybami a nepřesnými výroky rozhodčích přišli o vedení. V následných nájezdech nás poslal do vedení 1:0 na zápasy precizně provedeným blafákem Berčák.

Základní část
KP mužů zlínského a jihomoravského kraje 2010/2011

22. kolo

18.2.2012 HK Kroměříž - HC Grewis Plumlov 8 : 3 (3:0, 3:1, 2:2)
Branky: M. Pezda (Hliňák), Řehulka (Koutný, Mazouch), R. Skácel (M. Pezda)
Sestava: Hruban-Soldán,Pezda S.,Kryl,Plzák,Dvořák-Koutný,Mazouch,Řehulka,Mikeš,Juřík,Berčák,Skácel R.Pezda,Hliňák
Komentář: K poslednímu utkání základní části se odjíždělo s torzem mužstva, které ovšem zcela propadlo. Soupeř byl od začátku lepší a nedal nám sebemenší šanci se dostat do utkání. Naše hra se ani nedá hodnotit, výsledek mluví za vše. S tímhle výkonem a přístupem bychom ve čtvrtek proti Uherskému Brodu nemohli uspět.

21. kolo

12.2.2012 HC Grewis Plumlov - Hokej Uherský Ostroh 2 : 4 (0:3, 1:0, 1:1)
Branky: 36. Pekr,60. Skácel Roman(Plzák, Koutný)
Sestava: Hruban(Švach) - Soldán,Plzák,Tomiga,Dvořák,Finkes,Janeček - Mazouch,Pekr,Mikeš,Stráněl,Koutný,Berčák,Pezda Samuel,Kučera,Skácel Roman
Komentář: V mrazivém nedělním večeru jsme odehráli hodně nešťastně utkání, ve kterém jsme byli i přes porážku lepším týmem. Šancí jsme si vypracovali na dva zápasy, ale nedokázali je proměnit. Škoda čtvrté branky, která padla v době kdy jsme mohli několikrát snížit na 2:3 . Utkání rozhodla první třetina, kdy hosté vytěžili z minima maximum a odskočili na rozdíl tří branek, které se štěstím a výborným výkonem gólmana drželi po většinu utkání.

20. kolo

2.2.2012 HC Uherský Brod - HC Grewis Plumlov 1 : 3 (0:2, 0:0, 1:1)
Branky: Berčák (Stráněl), Řehulka (Mazouch), Řehulka (Mazouch)
Sestava: Musil(Hruban) Soldán-S.Pezda,Kryl-Plzák,Tomiga-Finkes,Pekr-Mazouchi-Řehulka,Mikeš-Stráněl-Berčák,R.Skácel-M.Pezda-Kučera
Komentář: Do zápasu jsem nastoupili odhodláni napravit si reputaci z posledních dvou utkání, kde jsme inkasovali 18 branek. V první půli zápasu jsme z minima vytěžili maximum. Ze dvou akcí byly dvě pěkné branky a měli jsme i štěstí, kdy vyložené šance soupeře vychytal brankář Musil. Makalo se i v druhé části zápasu, ve které jsme vsítili ještě jednu branku dobře hrajícím Řehulou. Domácí minutu před koncem už jen snížili na konečných 1:3. Odehráli jsme kvalitní utkání, kde si hráči dokázali, že kolektivní výkon, bojovnost a nasazení podložené kvalitním výkonem brankaře rozhoduje o výsledku s kterýmkoliv soupeřem.

19. kolo

29.1.2012 HC Grewis Plumlov - HC Mor. Budějovice 2010 4 : 9 (1:4, 1:3, 2:2)
Branky: Hliňák (Mazouch), Mikeš (Berčák), Pekr (Plzák), Mazouch
Sestava: Musil - Soldán, Pezda S., Finkes, Dvořák, Plzák, Tomiga, Janeček - Pekr, Mazouch, Hliňák, Mikeš, Stráněl, Berčák, Skácel R., Skácel L., Matoušek
Komentář: Do utkání jsme vstoupili bojácně bez nasazení a především odhodlání chtít hrát a vyhrát zůstalo v kabině. Hosté s námi hráli bago a my se po ledě vozili jak na veřejném bruslení. (Paradoxem je, že i na "veřejňáku" je k vidění více srážek) Hra do těla, nebo soupeři hru znechutit je pro nás zcela neznámý pojem. Naopak krasobruslaři jsme nejlepší v soutěži. Tak naivní výkon předvést doma se jen tak nevidí. ZA ZBABĚLÝ VÝKON – OSTUDNÁ PORÁŽKA !!

18. kolo

21.1.2012 HC Brumov-Bylnice - HC Grewis Plumlov 9 : 7 (5:2, 2:3, 2:2)
Branky: Řehulka (Pekr), Skácel L. (Berčák, Mikeš), Mazouch (Pekr), Pekr (Řehulka, Mazouch), Mikeš (Pezda M., Berčák), Pezda S. (Soldán), Skácel R. (Pezda S.)
Sestava: Švach - Pezda S., Soldán, Kryl, Bauer, Finkes, Tomiga - Pekr, Mazouch, Řehulka, Mikeš, Pezda M., Berčák, Skácel R., Skácel L.,
Komentář: Úvodní třetinu jsme prospali a za stavu 5:1 to z naší strany vypadalo na ručník. Jinak se hrál útočný hokej bez obran se spoustou šancí na obou stranách. Ve druhé části jsme se herně zvedli a dokázali se opět vrátit do utkání. Domácí, ale znovu odskočili na rozdíl dvou branek a tento náskok hlídali po většinu utkání. V závěru se přece jen podařilo snížit na 8:7, ale v následné power play pečetili domácí na komečných 9:7. I když jsme nepředvedli nijak oslnivý výkon, tak na 7 branek venku se musí bodovat !!

17. kolo

15.1.2012 HC Grewis Plumlov - HC Uničov 6 : 1 (2:0, 2:0, 2:1)
Branky: :Mazouch (Dvořák), Hliňák (Pekr), Stráněl (Berčák), Stráněl (Mikeš), Stráněl (Tomiga), Stráněl (Tomiga)
Sestava:  Hruban - Soldán,Pezda Samuel,Kryl,Dvořák,Tomiga,Finkes,Janeček - Mazouch,Pekr,Hliňák,Mikeš,Berčák,Stráněl,Matoušek,Skácel Lukáš,Skácel Roman
Komentář: Úvodních 10 minut to vypadalo na "přátelák" z kraje sezony. To se změnilo po první brance, kdy jsme šli do vedení využitou přesilovkou. Do konce třetiny jsme zvýšili po hezké akci první lajny na 2:0 a pevně převzali otěže utkání do vlastních rukou. Hosté sice z kraje druhé části více přitlačili, ale kontaktní branku nedali. My jsme naopak nabídnuté šance využili a potvrdili vzestup formy z předešlých utkání. Fazónu má především Stráněl, který se blýskl čtyřmi góly.

16. kolo

7.1.2012 HCM Warrior Brno - HC Grewis Plumlov 4 : 3 po tr. (1:1, 1:0, 1:2)
Branky: :Juřík (Berčák), Pekr (Řehulka, Dvořák), Pekr (Mazouch)
Sestava:  Hruban Janeček, Dvořák, Kryl, Bauer, Tomiga, Finkes Pekr, Mazouch, Řehulka, Skácel R., Skácel L., Mikeš, Juřík, Berčák
Komentář: V průběhu úvodní třetiny jsme si dokázali vypracovat několik slibných příležitostí, ale do branky se trefili jen jednou. Ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil. Šance na obou stranách likvidovali pozorně chytající gólmani. Škoda branky do šatny 40 sekund před koncem třetiny. Začátkem poslední třetiny jsme znovu vyrovnali a přežili i dlouhé oslabení 5:3. V následné přesilovce se domácí přece jen dočkali branky a znovu šli do vedení. V 58 minutě jsme při hře 6:4 zaslouženě vyrovnali a v poslední minutě sahali po vítězství. V nájezdech jsme branku nedali a dva body zůstaly v Brně.

15. kolo

5.1.2012 HC Grewis Plumlov - SK Minerva Boskovice 6 : 3 (1:0, 5:2, 0:1)
Branky: :Mazouch (Finkes), Řehulka (Pekr), Pekr (Stráněl, Mazouch), Pekr (Řehulka, Mazouch), Berčák (Stráněl), Tomiga (Mikeš)
Sestava:  Musil Kryl, Janeček, Bauer, Finkes, Dvořák, Tomiga Pekr, Mazouch, Řehulka, Mikeš, Stráněl, Berčák, Skácel R., Skácel L., Hliňák
Komentář: Po čtyřech porážkách v řadě přijeli k prestižnímu utkání Boskovice. Od úvodních minut jsme se dostávali do šancí, ale jak už bývá zvykem, největší slabinou bylo opět zakončení. Znovu se zahodily dva samostatné nájezdy a při dorážkách v přesilovce chyběl potřebný důraz. Hosté hrozili jen v přesilovkách, které mimochodem hrají velmi dobře, ale ve složitých momentech nás podržel gólman. V závěru se přece jen podařilo jít do vedení, ale místo skóre 3:0 se šlo do kabin za stavu pouze 1:0. V první polovině druhé třetině jsme nabídli hostům tři přesilovky a rázem bylo 1:2. Ve druhé polovině se karty otočily a přesilovky hráli my. Nevídaným způsobem jsme všechny fauly dokázali potrestat a odskočili na 6:2. Závěrečnou třetinu jsme již hlídali skóre a po herně nejlepším výkonu v sezoně zaslouženě dotáhli utkání do vítězného konce.

14. kolo

16.2.2012 HC Grewis Plumlov - HC Spartak Velká Bíteš 6 : 2 (2:0, 2:1, 2:1)
Branky: Mazouch(Mikeš),Stráněl(Berčák),Kučera(Bauer),Soldán(Koutný),Řehulka(Mazouch), Janeček(Stráněl)
Sestava: Musil(Hruban) - Soldán,Pezda Samuel,Kryl,Bauer,Finkes,Janeček - Mazouch,Koutný,Řehulka,Mikeš,Stráněl,Berčák,Kučera,Skácel Roman,Hliňák
Komentář: V dohrávce 14. kola jsme hostili poslední celek tabulky Velkou Bíteš. Hosté přijeli v 11-ti lidech a prvních 10 minut si vypracovali několik gólových příležitostí, které ovšem nedokázali proměnit. Do konce třetiny jsme strhli vedení na svoji stranu a tím se výrazně zklidnili. S postupem času hostím docházel benzín a otěže utkání jsme pevně převzali do vlastních rukou. Konečný výsledek je sice jednoznačný, ale předvedená hra byla z naší strany zklamáním. Rozhodlo proměňování šancí a především jistý výkon našeho brankáře Musila.

13. kolo

17.12.2011 HC Dynamiters Blansko - HC Grewis Plumlov 9 : 1 (5:0, 2:1, 2:0)
Branky: Berčák (Kučera)
Sestava:  Hruban - Kryl,Plzák,Bauer,Janeček,Tomiga,Finkes - Skácel Roman,Kučera,Matoušek,Stráněl,Berčák,Skácel Lukáš
Komentář: Do Blanska se odjíždělo bez 7 hráčů základní sestavy a na výkonu to bylo znát. Již v průběhu první třetiny bylo rozhodnuto a zbytek utkání se jen dohrával.

12. kolo

11.12.2011 HC Grewis Plumlov - HHK Velké Meziříčí 5 : 6 po tr. (1:1, 1:1, 3:3)
Branky: : Mazouch (Pekr), Pekr (Koutný), Koutný (Pekr), Finkes (Koutný), Mikeš (Stráněl)
Sestava:  Hruban (Planička) Soldán, Koutný, Kryl, Bauer, Tomiga, Finkes Pekr, Mazouch, Řehulka, Mikeš, Matoušek, Kučera, Hliňák, Stráněl, Berčák
Komentář: Po dvou jednoznačných porážkách jsme hostili poslední celek tabulky Velké Meziříčí a plný bodový zisk byl povinností. Tomu nasvědčoval i začátek, kdy jsme rychle vedli a prosazovali se i v oslabení, kdy po hezké akci druhé lajny nedal do prázdné Matoušek a následně mohl zvýšit i Mikeš. Místo aby bylo 3:0, hosté z prvního závaru před našim gólmanem vyrovnali a tím nám vzali vítr z plachet. Do konce utkání jsme hledali ztracenou tvář a museli skóre otáčet v náš prospěch. V 58. minutě nás Mikeš přece jen nesměřoval k vítězství, ale poslední slovo měli hosté, když za minutu bylo znovu vyrovnáno. Za zmínku stojí, že všech 5 branek jsme dostali po dorážkách z bezprostřední blízkosti brankoviště. Nájezdy je loterie, ve které byli šťastnější hosté.

11. kolo

3.12.2011 HC Grewis Plumlov - HK Kroměříž 3 : 6 (1:3, 0:1, 2:2)
Branky: : Kučera (Matoušek), Pekr (Plzák), Kučera (Matoušek)
Sestava:  hruban (plánička) plzák, bauer, kryl, janeček, soldán, dvořák - pekr, mazouch, řehulka, mikeš, matoušek, kučera koutný, skácel L., hliňák
Komentář: Od začátku byli hosté lepší a bez větších potíží kontrolovali průběh utkání. My jsme mohli vývoj zdramatizovat za stavu 2:4, kdy se během dvou minut mohlo skóre otočit v náš prospěch, ale znovu nás zradila koncovka. Pokud nebudeme proměňovat ani takové příležitosti, tak na body nedosáhneme.

10. kolo

19.11.2011 HOKEJ Uherský Ostroh - HC Grewis Plumlov 7 : 2 (3:0, 1:0, 3:2)
Branky: : L. Skácel, Mikeš
Sestava:  Švach (od 10. Hruban) Soldán, Tomiga, Kryl, Bauer, Dvořák, Finkes Pekr, Mazouch, Hliňák, Mikeš, Matoušek, Kučera, Pezda, Stráněl, L. Skácel
Komentář: Utkání v Ostrohu bylo od úvodního buly jednoznačně v režii domácích hráčů, kteří nám nedali ani centimetr prostoru a agresivním přístupem v osobních soubojích jasně dominovali. V osmé minutě bylo 3:0, kdy na dvě branky jsme domácím nahráli sami našimi individuálními chybami. Druhá třetina se herně nijak nelišila od té první, kdy nás držel od většího přídělu jen střídající golman. Třetí dějství bylo hrubě ovlivněno hlavním rozhodčím, který opravdu neměl svůj den, ale především naší nedisciplinovaností a nekázní. Naše předvedená hra a především přístup některých hráčů by s těží mohl konkurovat "noční lize".

9. kolo

19.11.2011 HC Grewis Plumlov - HC Uherský Brod 4 : 3 (1:1, 0:1, 3:1)
Branky: : Kučera (Koutný), Řehulka (Plzák), Matoušek, Mazouch
Sestava:  Hruban (Švach), Plzáka, Bauer, Kryl, Tomiga, Dvořák, Mikeš, Mazouch, Pekr, Řehulka, Kučera, Hliňák, Koutný, Berčák, Skácel L (od 30 Matoušek)
Komentář: Po debaklu v MB jsme přivítali Uherský Brod s cílem bodovat a ukončit sérii 3 porážek v řadě. Hosté ovšem z první vážnější akce udeřili a od další pohromy nás držel jistě chytající "Fildfa". Vyrovnat se podařilo až v druhé polovině třetiny a i přes další šance se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Druhá třetina nabídla spoustu vyloučených na obou stranách, ale ani 2 min. přesilovky 5:3 a dva samostatné nájezdy jsme nedokázali proměnit. Ve 40 min. jsme byli potrestáni lacinou brankou na 1:2. Závěrečnou třetinu jsme vše vsadili na útok a i s přispění štěstěny se podařilo skóre otočit v náš prospěch.

8. kolo

17.11.2011 HC Moravské Budějovice 2010 - HC Grewis Plumlov 11 : 1 (4:0, 5:0, 2:1)
Branky: : Mikeš (Mazouch)
Sestava: Švach - Bauer, Kryl, Tomiga, Finkes, Plzák - Pezda, Mazouch, Mikeš, Dvořák, Kučera, Stráněl, Berčák, Janeček, Skácel L.
Komentář: Do Moravských Budějovic se odjíždělo v dost improvizované sestavě, kdy beci zaskakovali na postech chybějících útočníků. Domácí nám od úvodních minut nedali sebemenší šanci pomyslet na dobrý výsledek a jasně nás přehrávali. V polovině utkání bylo rozhodnuto, kdy především skvěle sehrané přesilovky domácích rozhodli o pro nás těžce stravitelném debaklu.

7. kolo

12.11.2011 HC Grewis Plumlov - HC Brumov-Bylnicev 2 : 3 (0:2, 1:0, 1:1)
Branky: : Mazouch (Hliňák), Tomiga (Finkes)
Sestava: Hruban (Švach) Soldán, Plzáka, Bauer, Kryl, Tomiga, Finkes, Hliňák, Mazouch, Pekr, Řehulka, Mikeš, Kučera, Stráněl, Berčák, Skácel L
Komentář: Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně. U všech puků jsme byli pozdě a o nasazení nebo snad bruslení se nedá mluvit. Hostům i průměrný výkon stačil ke snadnému vedení 2:0. Po vymytí hlav v kabině jsme konečně začali bruslit a hru vyrovnali. Podařilo se dát kontaktní branku a vyrovnání viselo na vlásku. To se ale nepovedlo ani z trestného střílení. Hosté v úvodů závěrečné třetiny znovu odskočili o dvě branky a pokud se hrálo v plném počtu s přehledem kontrolovali hru. Podařilo se nám ještě jednou v přesilovce snížit, ale ani druhé trestné střílení nařízené 5 minut před koncem jsme proměnit nedokázali, což byl nakonec rozhodující moment utkání.

6. kolo

6.11.2011 HC Uničov - HC Grewis Plumlov 5 : 2 (2:0, 1:0, 2:2)
Branky: : Kučera (Stráněl), Stráněl (Jedlička)
Sestava: Švach (Hruban) Soldán, Plzáka (od 30 Janeček), Bauer, Kryl, Tomiga, Dvořák Koutný, Mazouch, Řehulka, Mikeš, Kučera, Matoušek, Jedlička, Stráněl, Berčák
Komentář: Úvodní dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej, ale branky dávali jen domácí. Dokázali jsme si vypracovali dost slibných šancí, ale chyběl důraz v zakončení a trocha štěstí. Naopak domácí vyučovali z efektivity a většinu našich chyb trestali brankou. V závěru jsme už jen dvěma brankami odvrátili debakl a snížili na přijatelný výsledek. Proti dobře bruslícímu soupeři jsme se obtížně prosazovali a poprvé zůstali bez bodů.

5. kolo

30.10.2011 HC Grewis Plumlov - HCM Warrior Brno 3 : 1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branky: : Řehulka (Pekr), Mikeš - tr. st., Mazouch (Pekr)
Sestava:  Hruban (Švach), Soldán, Plzák, Kryl, Janeček (od 30. Bauer), Finkes, Tomiga Pekr, Mazouch, Řehulka, Mikeš, Kučera, Matoušek, Hliňák, Stráněl, L. Skácel (od 30. Berčák)
Komentář: Úvodních 10 minut hrála obě mužstva ze zabezpečených obran, čekajíc na chybu soupeře a minima šancí. Tu první udělali hosté a brejk 3:1 jsme se štěstím proměnili v úvodní branku. Z vedení jsme se ale neradovali dlouho, po hrubce ve středním pásmu šli do brejku hosté a pohodlně srovnali. Poslední 5-ti minutovka nabídla větší šance na obou stranách, ale gólmani s přehledem vše pochytali. Druhá třetina se rozkouskovala častým vylučováním, když v plném počtu se hrálo jen 5 minut. Z této "holomajzny" jsme šli do vedení v oslabení kdy ujel "Miky", a po faulu na něj si vychutnal hostujícího gólmana z trestného střílení. Závěrečnou třetinu se již hrálo pouze na jednu bránu, ale k překvapení všech na tu naši. Zcela jsme přestali bruslit a pod tlakem dobře kombinujících hostů se zbavovali puků. Jen díky skvělému výkonu "Fildy", který chytil 5 tutových šancí, se podařilo ubránit velmi cenné vítězství nad lepším soupeřem. Definitivní pojistku zajistil v poslední minuté Mazi.

4. kolo

23.10.2011 SK Minerva Boskovice - HC Grewis Plumlov 2 : 1 po S.N. (0:0, 1:1, 0:0)
Branky: : Hliňák (Stráněl)
Sestava: Švach (Hruban) - Soldán, Plzák, Kryl, Dvořák, Finkes, Tomiga, Pekr, Mazouch, Mikeš, Koutný, Kučera, Matoušek, Hliňák, Stráněl, Berčák
Komentář: Prestižní utkání v Boskovicích začalo drtivým náporem domácích, kdy jsme celou první třetinu odehráli v našem obraném pásmu a jen se alibisticky zbavovali puků. Jen díky bravurním zákrokům Adama se malým zázrakem podařilo do konce třetiny udržet skóre 0:0. Druhou třetinu jsme konečně začali bruslit a zlepšeným pohybem a především bojovností hru zcela vyrovnali. I přes spoustu šancí na obou stranách se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Závěrečná třetina přinesla z naší strany nejlepší výkon, ale žádná s šancí si cestu do sítě nenašla. O vítězi tedy rozhodly nájezdy, kde byli šťastnější domácí. Nutno vyzdvihnout skvělý výkon Adama a krom úvodní třetiny bojovnost a nasazení všech hráčů.

3. kolo

16.10.2011 HC Spartak Velká Bíteš - HC Grewis Plumlov 4 : 6 (1:4, 0:1, 3:1)
Branky: : Mazouch (Pekr), Koutný (Kryl), Matoušek, Koutný (Matoušek), Berčák (Jedlička), Stráněl (tr. střílení)
Sestava: Hruban (Švach) - Soldán, Plzák, Kryl, Dvořák, Finkes, Jedlička Pekr, Mazouch, Hliňák, Koutný, Kučera, Matoušek, Skácel L., Stráněl, Berčák
Komentář: Úvodní třetinu jsme zvládli velmi dobře a po hezkých kombinačních akcí si vypracovali vedení 4:1. Druhá třetina byla hodně ovlivněna častým vylučováním, hra se rozkouskovala a my zcela vypadli z tempa. Důležité bylo přečkání více než 3-minutové oslabení 5:3, kdy nás podržel jistými zákroky Filip. Do závěrečné třetiny jsme šli s vedením 5:1 a představou, že je hotovo… Domácí ovšem zbraně nesložili a třemi góly v krátké době se dostali zpět do zápasu. Posledních 10 minut jsme konečně zabrali, hru vyrovnali a znovu si začali vytvářet brankové příležitosti. Po jedné z nich Tomáš Stráněl proměnil trestné střílení a definitivně zlomil odpor domácích.

2. kolo

9.10.2011 HC Grewis Plumlov - Dynamiters Blansko HK 4 : 3 po S.N. (2:2; 1:1; 0:0)
Branky: : Finkes(Kučera), Matoušek(Finkes), Řehulka - rozhodující nájezd Kučera
Sestava: Švach, (Hruban) - Soldán, Plzák, Kryl, Janeček, Tomiga, Finkes - Pekr, Mazouch, Mikeš, Skácel Roman, Řehulka, Matoušek, Stráněl, Kučera, Berčák, Skácel Lukáš
Komentář: Utkání rozehráli lépe hosté, když využili propadnutí čtyř našich hráčů a po hezké akci šli v první minutě do vedení. Většinu první třetiny jsme hráli bago po rozích, bez střelby a zbrklou rozehrávkou odevzdávali puky soupeři. Přesto se podařilo vyrovnat a za dvě minuty při přesilovce 5:3 po krásné akci Finkes-Matoušek otočit skóre v náš prospěch. Hosté ovšem po ojedinělé akci, 7 sekund před koncem dorážkou vyrovnali. Ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil. Obě mužstva se do šancí příliš nedostávala a spíše se čekalo na chyby soupeře. Tu první využilo Blansko a po proměněném trestném střílení šlo opět do vedení. Do konce třetiny se nám podařilo důrazem v brankovišti jen vyrovnat. Závěrečná třetina žádné vyložené šance ani branky nepřinesla a rozhodovala až trestná střílení. I když jsme nepodali nijak oslnivý výkon dva body zajistil svým typickým blafákem "Kuča".

1. kolo

2.10.2011 HHK Velké Meziříč - HC Grewis Plumlov 3 : 9 (2:2, 1:6, 0:1)
Branky: Mikeš (Plzák) Stráněl (Jedlička) Mazouch (Mikeš) Mikeš (Soldán) Tomiga (Stráněl) Matoušek (Kučera) Kučera (Matoušek) Tomiga (bez) Kučera (Janeček)
Sestava: Hruban (Švach), Plzák, Soldán, Pekr, Mazouch, Mikeš, Bauer, Kryl (od 40 Janeček), Skácel, Kuřera, Matoušek, Tomiga, Finkes, Jedlička, Stráněl, Hliňák
Komentář: První mistrovské utkání jsme odehráli jak již bývá zvykem na ledě Velkého Meziříčí. Od úvodního hvizdu se na nic nečekalo a obě mužstva se pustila do útočení, kdy šance se přelévaly z jedné strany na druhou. Po vyrovnané I. třetině jsme domácí v průběhu druhého dějství vymazali ze hřiště, kdy se podařilo dát branku snad i z "bufetu" a do závěru vstupovali za stavu 8:3. V poslední třetině jsme již průběh utkání kontrolovali a připsali si první tři body. Mužstvo podalo kvalitní výkon a potvrdilo dobrou formu z posledních přípravných utkání.

Rozlosování zápasů HC Grewis Plumlov
krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína 2011/2012

Rozlosování
Kolo Datum Den Domácí Hosté Výsledek
1. kolo 1.10.2011 Sobota HHK Velké Meziříč HC Grewis Plumlov 3 : 9 (2:2, 1:6, 0:1)
2. kolo 9.10.2011 Neděle HC Grewis Plumlov HC Dynamiters Blansko 4 : 3 po S.N. (2:2; 1:1; 0:0)
3. kolo 16.10.2011 Neděle HC Spartak Vel. Bíteš HC Grewis Plumlov 4 : 6 (1:4; 0:1; 3:1)
4. kolo 23.10.2011 Neděle SK Minerva Boskovice HC Grewis Plumlov 2 : 1 po S.N. (0:0; 1:1; 0:0)
5. kolo 30.10.2011 Neděle HC Grewis Plumlov HCM Warrior Brno 3 : 1 (1:1, 1:0, 1:0)
6. kolo 6.11.2011 Neděle HC Uničov HC Grewis Plumlov 5 : 2 (2:0; 1:0; 2:2)
7. kolo 12.11.2011 Sobota HC Grewis Plumlov HC Brumov-Bylnice 2 : 3 (0:2, 1:0, 1:1)
8. kolo 17.11.2011 Čtvrtek HC Moravské Budějovice 2010 HC Grewis Plumlov 11 : 1 (4:0, 5:0, 2:1)
9. kolo 20.11.2011 Neděle HC Grewis Plumlov HC Uherský Brod 4 : 3 (1:1, 0:1, 3:1)
10. kolo 27.11.2011 Neděle HOKEJ Uherský Ostroh HC Grewis Plumlov 7 : 2 (3:0, 1:0, 3:2)
11. kolo 4.12.2011 Neděle HC Grewis Plumlov HK Kroměříž 3 : 6 (1:3, 0:1, 2:2)
12. kolo 11.12.2011 Sobota HC Grewis Plumlov HHK Velké Meziříčí 5 : 6 po tr. (1:1; 1:1; 3:3)
13. kolo 17.12.2011 Sobota HC Dynamiters Blansko HC Grewis Plumlov 9 : 1 (5:0, 2:1, 2:0)
14. kolo 16.2.2012 Čtvrtek HC Grewis Plumlov HC Spartak Vel. Bíteš 6 : 2 (2:0; 2:1; 2:1)
15. kolo 5.1.2012 Čtvrtek HC Grewis Plumlov SK Minerva Boskovice 6 : 3 (1:0, 5:2, 0:1)
16. kolo 7.1.2012 Sobota HCM Warrior Brno HC Grewis Plumlov 4 : 3 po tr. (1:1, 1:0, 1:2)
17. kolo 15.1.2012 Neděle HC Grewis Plumlov HC Uničov 6 : 1 (2:0; 2:0; 2:1)
18. kolo 21.1.2012 Neděle HC Brumov-Bylnice HC Grewis Plumlov 9 : 7 (5:2, 2:3, 2:2:)
19. kolo 29.1.2012 Neděle HC Grewis Plumlov HC Mor. Budějovice 2010 4 : 9 (1:4, 1:3, 2:2)
20. kolo 2.2.2012 Čtvrtek HC Uherský Brod HC Grewis Plumlov 1 : 3 (0:2, 0:0, 1:1)
21. kolo 12.2.2012 Neděle HC Grewis Plumlov HOKEJ Uherský Ostroh 2 : 4 (0:3; 1:0; 1:1)
22. kolo 18.2.2012 Sobota HK Kroměříž HC Grewis Plumlov 8 : 3 (3:0; 3:1; 2:2)